JELENI.CZ

JELENI.CZ

podrobně

  •  

 

Košík

Počet položek:
Cena celkem:0,00 Kč
Objednat

Rychlý kontakt

 ing.Jiří Žalovič
Mobil: 774 815 773
Mail: jiri.zalovic@jeleni.cz

Novinky

Připravili jsme pro Vás nový design stránek

Nejprodávanější

Krátký flísový kabát do deště s podšívkou Ghillie Kód: 2B

Robustní flísový krátký kabát do každého počasí. Vnější vysoce odolný povrch z 100 % polyesteru, 320 gm anti-pill flísu pokrytý Teflonem tm. Membrán ...

Cena: 3 120 Kč s DPH

JELENI.CZ -> Eshop

Eshop - oděvy, oblečení pro myslivce a lovce

V e-schopu firmy ing.Jiří Žalovič  Vám chceme nabídnout oděvy pro lovce a myslivce i oděvy pro práci v přírodě.

V první řadě Vám nabízíme výrobky skotské společnosti Hoggs of Fife

oděvy pro lovce a myslivce - Hoggs of Fife

V našem e-schopu Vám nabízíme oblečení pro lov a myslivost od firmy Hoggs of Fife.

Společnost založil v roce 1888 pan Hogg jako Hoggs of Fife Ltd a započal s výrobou obuvi a ponožek.Od té doby se rozrostla jejich nabídka i na oblečení do přírody, na turistiku, pro rybáře, pro milovníky koní, pracovní oděvy nejen pro zemědělce. Jde o skotskou společnost se silnou rodinnou tradicí, podnik je proslulý odolným oblečením a obuví  "pro skotské počasí" - vlhko, vítr a déšť v bezvadné kvalitě v porovnání s cenou v celé Velké Británii a Irsku.

Oblečení je krejčovsky velmi dobře zpracováno a tak jako i obuv,poskytuje maximální komfort. Nabídka je široká a zákazník si jistě vybere z oblečení a doplňků od bot, kozaček, holínek, kalhot, košil, pokrývek hlavy až po bundy, nepromokové pláště aj.

Po celou existenci společnosti jde o rodinný podnik, jejich nabídka má tři základní řady Field Pro Brand - lovecké oblečení ,Hoggs of Fife - klasické oblečení do přírody a  Hoggs Professional - pracovní oblečení.

Rádi bychom Vám představili výrobky rodinné firmy 

 ARTIPEL

Artipel je italská firma s dlouhou tradicí ve výrobě koženého zboží pro lov a také volný čas. Všechny položky jsou vyráběny ručně, s použitím nejlepší kůže, a co víc, všechny výrobky jsou patinovány speciálním přípravkem pro zachování dlouhé životnosti. Jsme velice hrdí na použití této starobylé metody práce s kůží.

Produkty obsahují řemeny na zbraně, nábojové pásy, obaly na zbraně, batohy, pásky, pouzdra na dokumenty a obecně kožené zboží. Všechny výrobky je možné opatřit jménem vlastníka, názvem společnosti a jakýmkoli logem. To dává velkou flexibilitu uspokojit i náročného zákazníka.Je to unikátní povrchová úprava, která dává výrobkům jedinečný vzhled a trvanlivost.  Řemeny a pouzdra zdůrazní krásu a hodnotu Vaší zbraně a přitom jsou naprosto praktické a odolné. Nejen dobře poslouží, ale zároveň potěší. Přijeďte se o tom přesvědčit k našim prodejcům. 

 

 

JELENI.CZ - Czech Republic, e-mail: jiri.zalovic@jeleni.cz
Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu